Radiology

دستگاه رادیولوژی یکی از تجهیزات پزشکی بسیار حساس میباشد که جهت حفظ سلامت خود نیاز مبرم به دستگاه استابلایزر یا یو پی اس دارد. با توجه به هزینه های بالایی که برای تهیه این دستگاه ها می شود باید به خوبی از آنها مراقبت گردد چرا که خرابی های احتمالی می تواند هزینه های زیادی به وجود آورده و همچنین در روند تشخیصی و درمانی اختلالاتی به وجود آورند. یکی از شایع ترین مشکلات به وجود آمده در این دستگاه ها،ایرادات ناشی از اختلالات برق متناوب و یا قطع و وصل برق می باشد. از این رو استفاده از استابلایزر یا یو پی اس به منظور تضمین برق با کیفیت و ارائه برق اضطراری بسیار حائز اهمیت می باشد.

شرکت صنایع الکترونیکی مگامداوم با بیش از 15 سال سابقه در این زمینه و فروش بیش از 30 دستگاه استابلایزر و یو پی اس در کنار دستگاه رادیولوژی با برندهای مختلف آماده خدمت رسانی به پزشکان و رادیولوژیست های عزیز میباشد.

radiology

نکاتی که باید برای انتخاب دستگاه در این کاربری بدانیم :

برای انتخاب استابلایزر مناسب جهت این کاربری میبایست به نکات مختلفی توجه کرد که برخی از آنها در ذیل قید گردیده است:

1- چه توان و تکنولوژی از استابلایزر یا یو پی اس برای این کاربری مناسب است؟

2-چگونه میتوان جریان ماندگار و جریان راه اندازی را تعیین نمود؟

3-آیا برند و مدل دستگاه رادیولوژی در انتخاب استابلایزر یا یو پی اس تاثیری دارد؟

4- مشکلات رایج به دلیل عدم استفاده استابلایزر یا یو پی اس چیست؟

5- پاورفکتور خروجی در استابلایزر یا یو پی اس چه تاثیری در عملکرد دستگاه مصرف کننده دارد؟

با توجه به موارد فوق بدیهی است انتخاب استابلایزر مناسب برای این کاربری نیازمند بررسی دقیق و تخصصی میباشد.خواهشمند است در این زمینه به کارشناسان این شرکت که کلیه موارد احتمالی را بررسی کرده و پیشنهاد مناسب را تقدیم شما میکنند اعتماد نموده و با ما تماس بگیرید.

پایگاه دانش

سوالات متداول

قطعا برای آنکه حفاظت کامل تری از تجهیزات در برابر مشکلات برق صورت گیرد توصیه اول ما بر این است که از یوپی اس جهت تامین برق استفاده شود. اما از آنجا که تجهیزات رادیوگرافی اغلب جریان کشی های لحظه ای دارند می بایست حتما از یوپی اسهای ترانس دار برای این منظور استفاده شود که در نتیجه سبب افزایش قیمت پکیج نهایی میشود. لذا از آنجا که قیمت تمام شده ی برخی از تجهیزات رادیوگرافی آنقدر بالا نیست و ضمنا حساسیت بالایی نسبت به قطع برق ندارند بعضا استفاده از استابلایزر به منظور حفاظت ژنراتور دستگاه رادیوگرافی در برابر نوسانات برق نیز توصیه میشود. به همین دلیل از برای یک دستگاه پانورکس یا یک دستگاه عکس برداری ایستاده میتوان هم یوپی اس و هم استابلایزر استفاده نمود.

سری یوپی اسهای سه فاز Pyramid DSP-T، سری یوپی اسهای تکفاز Volta Compact و سری استابلایزرهای Ario بهترین پیشنهادها از بین محصولات مگامداوم هستند برای این کاربری هستند.

مزایا یوپی اس:

حفاظت بسیار کامل تر در برابر کلیه مشکلات برق شهری

تامین برق دستگاه رادیولوژی در هنگام رفتن برق و در اختیار قراردادن زمان کافی برای اتمام کار بیمار و همچنین انجام روال خاموش نمودن ایمن دستگاه

مزایای استابلایزر:

ارزان بودن پکیج نهایی نسبت به یوپی اس

طیف دستگاههای رادیولوژی بسیار گسترده است و بسته به توان، اشعه دستگاه و کیفیت عکسبرداری آن طیف مصرفی بسیار متفاوتی دارند. فرضا توان مصرفی یک دستگاه پانورکس حدودا 3KVA الی 6KVA است در صورتیکه توان مصرفی یک دستگاه فلوروسکوپی بعضا به 60KVA الی 80KVA نیز میرسد.

برخی از مشتریان ما

با ما در ارتباط باشید...

نشانی: خیابان دماوند، بلوار اتحاد، خیابان یازدهم غربی، پلاک 28

کد پستی: 1658756515
خط ویژه: 02143953000
فکس: 02143953333

پست الکترونیک: mail@megamodavem.com 

آخرین مطالب بلاگ

نماد های اخذ شده

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق است به: شرکت صنایع الکترونیکی مگامداوم

طراحی و توسعه :

نیاز به مشاوره دارید؟