CR DR Radiography

دستگاه رادیولوژی CR & DR یکی از تجهیزات پزشکی حساس جهت تشخیص بیماریها می باشد که جهت حفظ سلامت خود نیاز مبرم به دستگاه یو پی اس دارد. مهمترین نکته در انتخاب یو پی اس مناسب، کیفیت بالای دستگاه میباشد که شامل حفاظت در مقابل اشکالات برق شهر و همچنین جلوگیری از ایجاد نویز بر روی تجهیزات پزشکی است.

شرکت صنایع الکترونیکی مگامداوم با بیش از 15 سال سابقه در این زمینه و فروش بیش از 100 دستگاه یو پی اس در کنار دستگاه رادیولوژی CR & DR با برندهای مختلف آماده خدمت رسانی به پزشکان و رادیولوژیست های عزیز میباشد.

echo

نکاتی که باید برای انتخاب دستگاه در این کاربری بدانیم :

برای انتخاب یو پی اس مناسب جهت این کاربری می بایست به نکات مختلفی توجه کرد که برخی از آنها در ذیل قید گردیده است:

  1. چه توان و تکنولوژی از یو پی اس ها برای این کاربری مناسب است؟
  2. چگونه میتوان با انتخاب یو پی اس مناسب از بروز نویز بر روی دستگاه جلوگیری کرد؟
  3. آیا برند و مدل دستگاه CR یا DR در انتخاب یو پی اس تاثیری دارد؟
  4. مشکلات رایج در عدم استفاده از یو پی اس مناسب برای این کاربری چیست؟

با توجه به موارد فوق بدیهی است انتخاب یو پی اس مناسب برای این کاربری نیازمند بررسی دقیق و تخصصی میباشد.خواهشمند است در این زمینه به کارشناسان این شرکت که کلیه موارد احتمالی را بررسی کرده و پیشنهاد متناسب را تقدیم شما میکنند اعتماد نموده و با ما تماس بگیرید.

پایگاه دانش

سوالات متداول

توان توصیه شده برای دستگاه CR در حدود KVA (6 تا 10) است. این توان عموما با توجه به برند و همینطور تجهیزات جانبی دیگر ممکن است تغییر کند که توصیه میکنیم حتما با تامین کننده ی تجهیزات رادیوگرافی مشورت بفرمایید

با توجه به حساسیتهای خاص دستگاه اکیدا توصیه میشود که از تکنولوژی آنلاین  تکفاز برای تغذیه تجهیزات رادیوگرافی استفاده شود. از آنجا که تجهیزات CR و DR جریان کشی لحظه ای بالایی ندارند استفاده از ترانس وابسته به نظر مصرف کننده بوده و توصیه ی قطعی به استفاده از مدلهای یوپی اس ترانس بیس وجود ندارد. سری ولتا کامپکت (volta compact) یکی از مدلهایی است که تجربه و رزومه ی بسیار بالایی بروی تجهیزات رادیولوژی تکفاز داشته است.

وابسته به اینکه یوپی اس ترانس دار و یا بدون ترانس استفاده شود و همچنین با توجه به زمان برق دهی درخواست شده از طرف خریدار ممکن است فضای مورد نیاز کم یا زیاد شود. ولی بصورت متوسط به حدود 2 متر مربع برای جانمایی یوپی اس و باتریها نیاز خواهد بود.

توضیحات تکمیلی را میتوانید در بخش پشتیبانی ملاحظه بفرمایید ولی بصورت کلی همواره میتوان دو توصیه ی بسیار مهم را ارائه داد.

اول: مهمترین عامل آسیب زننده به یوپی اس گرد و خاک و رطوبت است و بعد از آن دمای محیط میتواند بیشتر مشکل را برای یوپی اس ایجاد نماید. لذا اکیدا توصیه میشود که یوپی اس را در محیطی که در معرض گرد خاک و یا رطوبت و ریزش آب است قرار ندهید. ترجیحا یوپی اس در اتاقی باشد که رفت و آمد زیادی ندارد و امکان ورود گرد و خاک به آن زیاد نیست. از قرار دادن یوپی اس در محل عبور و مرور اکیدا خود داری شود.

دوم: باتریها بشدت به دما حساس هستند. اگر میخواهید باتریها طول عمر معمولی داشته باشند، حتما دمای محیطی که در آن یوپی اس و باتریها را نگه میدارید در حدود 25 درجه سانتیگراد باشد. به ازای هر ده درجه سانتیگراد بالاتر از 25، طول عمر باتریها نصف میشود.

برای نصب یوپی اس های 6KVA و بالاتر اکیدا توصیه میشود که از یک تابلو برق ساده برای تغذیه یوپی اس و یا تغذیه بارها استفاده کنید. اتصال مستقیم تجهیزات مصرف کننده به خروجی یوپی اس استاندارد نبوده و در عین حال امکان توسعه را بسیار محدود میکند.

برخی از مشتریان ما

با ما در ارتباط باشید...

نشانی: خیابان دماوند، بلوار اتحاد، خیابان یازدهم غربی، پلاک 28

کد پستی: 1658756515
خط ویژه: 02143953000
فکس: 02143953333

پست الکترونیک: mail@megamodavem.com 

آخرین مطالب بلاگ

نماد های اخذ شده

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق است به: شرکت صنایع الکترونیکی مگامداوم

طراحی و توسعه :

نیاز به مشاوره دارید؟