دوربین های مداربسته

امنیت و آرامش، یکی از مهمترین ضروریات اصلی دنیای بشر امروز است. جهت تحقق این امر، با داشتن دوربینهای مدار بسته در هر زمان از شبانه روز و در هر مکان، می توان بر روی رایانه یا موبایل شخصی، محل مورد نظر را زیر نظر داشت و تصاویر را ذخیره نمود. همچنین مدیران می توانند با بکارگیری دوربینهای مداربسته در محل کار خود و با دیدن تصاویر از راه دور حتی از شهری دیگر، امور را تحت کنترل داشته باشند. جهت حفاظت الکترونیکی دستگاههای نظارت تصویری و همچنین جلوگیری از ایجاد نویز ایجاد شده بر اثر افت ولتاژ در برق رسانی دوربین های مدار بسته، استفاده از یو پی اس از الزامات این تجهیزات می باشد.

شرکت صنایع الکترونیکی مگامداوم با بیش از 15 سال سابقه در این زمینه و فروش بیش از 500 دستگاه یو پی اس جهت دستگاههای نظارت تصویری و دوربین های مدار بسته، آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد، هچنین با شرکت در نمایشگاههای ایپاس در سالهای قبل توانسته با تامین کنندگان و مصرف کنندگان دستگاههای نظارت تصویری به صورت مستقیم در ارتباط بوده و راهگشای انتخاب یو پی اس مناسب در این حوزه باشد.

01

نکاتی که باید برای انتخاب دستگاه در این کاربری بدانیم :

برای انتخاب یو پی اس مناسب جهت این کاربری می بایست به نکات مختلفی توجه کرد که برخی از آنها در ذیل قید گردیده است:

1- آیا می توان براساس تعداد دوربین، توان یو پی اس را محاسبه کرد؟

2- اگر فاصله دوربینها از یکدیگر زیاد باشند، برای استفاده از یو پی اس چه باید کرد؟

3- برای مصارف دوربینهای مداربسته، DVR و NVR یو پی اس با چه تکنولوژی مناسب است؟

4- آیا یو پی اس با شکل موج شبه سینوسی برای دستگاههای NVR مناسب است؟

5- در صورت داشتن تعدادی دوربین مدار بسته، آیا به ازا هر دوربین می بایست یک یو پی اس تهیه کرد یا می توان چند دوربین را به یک یو پی اس وصل کرد؟

با توجه به موارد فوق بدیهی است انتخاب یو پی اس مناسب برای این کاربری نیازمند بررسی دقیق و تخصصی میباشد.خواهشمند است در این زمینه به کارشناسان این شرکت که کلیه موارد احتمالی را بررسی کرده و پیشنهاد متاسب را تقدیم شما میکنند اعتماد نموده و با ما تماس بگیرید.

پایگاه دانش

سوالات متداول

برخی از مشتریان ما

با ما در ارتباط باشید...

نشانی: خیابان دماوند، بلوار اتحاد، خیابان یازدهم غربی، پلاک 28

کد پستی: 1658756515
خط ویژه: 02143953000
فکس: 02143953333

پست الکترونیک: mail@megamodavem.com 

آخرین مطالب بلاگ

نماد های اخذ شده

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق است به: شرکت صنایع الکترونیکی مگامداوم

طراحی و توسعه :

نیاز به مشاوره دارید؟