دوربین های بزرگراهی

یکی از راهها برای ثبت تخلفات در بین جاده ها و کنترل سرعت راننده ها، همچنین ایجاد امنیت و جلوگیری از بروز تخلفات و تصادفات، استفاده از دوربینها ی بزرگراهی می باشد. جهت حفاظت الکترونیکی و نیز جلوگیری از عملکرد نادرست دوربینها بر اثر افت ولتاژهای احتمالی در برق رسانی این تجهیزات، نیاز مبرم به استفاده از دستگاه یو پی اس وجود دارد. شاید مهمترین نکته در انتخاب یو پی اس مناسب، کیفیت توانایی آن در رفع اشکالات رایج برق شهر باشد. از آنجاییکه این تجهیزات در محیطی out door و در مکانی روباز با رنج دمایی گسترده و در مناطق مخلتف گرمسیر یا سردسیر کشور نصب میگردند، نیاز به استفاده از یو پی اس مخصوص به این کاربری می باشد.

شرکت صنایع الکترونیکی مگامداوم با بیش از 15 سال سابقه در این زمینه و فروش بیش از 100 دستگاه یو پی اس جهت سیستم های کنترل تردد و بزرگراهی، آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد، همچنین با شرکت در نمایشگاههای ایپاس در سالهای قبل توانسته با تامین کنندگان و مصرف کنندگان دوربینهای بزرگراهی به صورت مستقیم در ارتباط بوده و راهگشای انتخاب یو پی اس مناسب در این حوزه باشد.

002

نکاتی که باید برای انتخاب دستگاه در این کاربری بدانیم :

برای انتخاب یو پی اس مناسب جهت این کاربری می بایست به نکات مختلفی توجه کرد که برخی از آنها در ذیل قید گردیده است:

1- چه توان و تکنولوژی از یو پی اس ها برای این کاربری مناسب است؟

2- برای یو پی اسهای بزرگراهی که عموما در فضای باز و در مناطق مختلف سردسیر و گرمسیر استفاده میشوند، چه نوع یو پی اسی پیشنهاد می گردد؟

3- برای یو پی اسهای دوربینهای بزرگراهی باتری چند آمپر مناسب است؟

4- آیا می توان این یو پی اسها را بر روی دکل های دوربینهای بزرگراهی نصب کرد؟

با توجه به موارد فوق بدیهی است انتخاب یو پی اس مناسب برای این کاربری نیازمند بررسی دقیق و تخصصی میباشد.خواهشمند است در این زمینه به کارشناسان این شرکت که کلیه موارد احتمالی را بررسی کرده و پیشنهاد متاسب را تقدیم شما میکنند اعتماد نموده و با ما تماس بگیرید.

پایگاه دانش

سوالات متداول

برخی از مشتریان ما

با ما در ارتباط باشید...

نشانی: خیابان دماوند، بلوار اتحاد، خیابان یازدهم غربی، پلاک 28

کد پستی: 1658756515
خط ویژه: 02143953000
فکس: 02143953333

پست الکترونیک: mail@megamodavem.com 

آخرین مطالب بلاگ

نماد های اخذ شده

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق است به: شرکت صنایع الکترونیکی مگامداوم

طراحی و توسعه :

نیاز به مشاوره دارید؟