اتاق سرور

امروزه در بیشتر نقاط کشور، نوسانات و ناپایداری‌های برق شهری وجود دارد و از طرفی دستگاه‌های الکترونیکی و همچنین اطلاعات، از ارزش‌ بالایی برخوردار است و این ارزش به‌ طور خاص درباره‌ی سرور‌ها و مودم‌ها احساس می‌شود.

سرور، در واقع کامپیوتری قدرتمند، پایدار و با منابع بالا است که همواره روشن و درحال کار می‌باشد تا کاربران بتوانند در زمان‌های مختلف، برای درخواست‌های خود از آن پاسخ دریافت نمایند.

UPS مناسب میتواند همه نویزها و اعوجاجات برق شهر را حذف کرده و برق با کیفیت و بدون نوسان را به سرورهای شما تحویل می دهد. اگر سرورها مجهز به یوپی اس نباشند، در اثر اینگونه اعوجاجات در معرض آسیب های پرهزینه سخت افزاری خواهند بود و مهم تر اینکه با توجه به حیاتی بودن عملکرد مداوم و پایدار این مراکز، در مواقع قطعی برق عملکرد آن ها به طور کامل مختل شده و خسارات جبران ناپذیری را در پی خواهد داشت. در نتیجه وجود یو پی اس منجر به جلوگیری از آسیب دیدن سرور و از دست رفتن اطلاعات ذخیره شده بر روی آن خواهد شد.همچنین کنترل و مانیتورینگ وضعیت UPS ها در اتاق سرور ها به اندازه وجود آن ها الزامی و ضروری می باشد که این امر نیز توسط نرم افزارهای مانیتورینگ یو پی اس امکان پذیر میباشد.

فناوری 03

نکاتی که باید برای انتخاب دستگاه در این کاربری بدانیم :

موارد و نکات بسیار زیادی در انتخاب یو پی اس مناسب برای این کاربری وجود دارد که در ذیل به برخی آنها اشاره شده است:

1- یو پی اس ماژولار یا Stand alone کدام گزینه مناسب سرورها می باشد؟

2- آیا یو پی اس ماژولار بهترین انتخاب برای مراقبت از سرورها می باشد؟

3- کدام انتخاب برای یو پی اس مناسب سرورها مناسب است؟ ترانس بیس یا ترانس لس؟

 

با توجه به موارد فوق بدیهی است انتخاب یو پی اس مناسب برای این کاربری نیازمند بررسی دقیق و تخصصی میباشد.خواهشمند است در این زمینه به کارشناسان این شرکت که کلیه موارد احتمالی را بررسی کرده و پیشنهاد مناسب را تقدیم شما میکنند اعتماد نموده و با ما تماس بگیرید.

پایگاه دانش

سوالات متداول

برخی از مشتریان ما

با ما در ارتباط باشید...

نشانی: خیابان دماوند، بلوار اتحاد، خیابان یازدهم غربی، پلاک 28

کد پستی: 1658756515
خط ویژه: 02143953000
فکس: 02143953333

پست الکترونیک: mail@megamodavem.com 

آخرین مطالب بلاگ

نماد های اخذ شده

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق است به: شرکت صنایع الکترونیکی مگامداوم

طراحی و توسعه :

نیاز به مشاوره دارید؟