درباره مگامداوم

مگا مداوم در حال حاضر در زمینه ی ارائه ی مشاوره و راه حل و همچنین اجرای پروژه های تامین یوپی اس و استابیلایزر و باتری در رنج وسیعی از کاربردهای خانگی و دفتری تا کاربردهای صنعتی، دیتا سنتر و کلیه ی حوزه های پزشکی فعال است. همچنین این شرکت به عنوان یکی از تامین کنندگان قدرتمند و اوریجینال قطعات الکترونیک در بازار الکترونیک شناخته شده است.
مگا مداوم یک شرکت دانش بنیان و تولیدی است که در بخش های بازرگانی، تولید و تحقیق و توسعه فعالیت دارد.

تاریخچه ی صنایع الکترونیکی مگامداوم

تاسیس با مشارکت اینفورم ترکیه – شعبه ی اینفورم ترکیه

شرکت صنایع الکترونیکی مگا مداوم در سال 1385 با مشارکت شرکت اینفورم ترکیه در تهران با مدیریت مهندس قهرمان زاده تاسیس شد و در حوزه ی یوپی اس،  استابیلایزر، باتری و قطعات الکترونیکی فعالیت های خود را شروع نمود. 

همکاری نزدیک شریک خارجی و ارتباط با به روزترین شرکت های تولید کننده ی یوپی اس، از همان ابتدا باعث شد مگا مداوم به سرعت جای خود را به عنوان شرکتی قابل اعتماد برای مشتریان و با سرعت تامین و پشتیبانی سرامد در بازار ایران باز کند. کارشناسان این شرکت از همان ابتدا در دوره های آموزشی با حمایت شرکای خارجی در داخل و خارج ایران شرکت کردند. 

مگا مداوم به سرعت، به عنوان یک منبع قابل اطمینان برای تامین قطعات الکترونیکی اوریجینال مورد توجه شرکت های تولید کننده و پشتیانی کننده یوپی اس و همچنین فعالین بازار تامین قطعات الکترونیک قرار گرفت.

خریداری اینفورم ترکیه توسط لگراند فرانسه

در سال 2010 شرکت لگراند فرانسه، شرکت اینفورم شریک تجاری مگا مداوم را خریداری کرد و مگا مداوم که تا آن زمان شعبه ی شرکت اینفورم در ایران بود از آن پس به عنوان نماینده ی انحصاری و همکار تجاری شرکت اینفورم و بسیاری از برندهای معتبری که در زنجیره ی تامین شرکت اینفورم بودند، فعالیت خود را در ایران ادامه داد.

تقسیم فعالیت ها در ایران و ترکیه

با خروج اینفورم از سهامداران، مگا مداوم نیز به تناسب دچار تغییراتی شد و با تقویت بخش بازرگانی شرکت در ترکیه نقطه ی قوت خود را در خارج کشور حفظ نمود و مهندس رضائیان با ورود به شرکت از ابتدای سال 2011 مدیریت شرکت را به عهده گرفت.

تقویت ساختار فنی و تحقیق و توسعه

از ابتدای سال 2013 با ورود مهندس صدریان، ضمن تقویت بخش فنی شرکت، همچنین مگا مداوم موفق به راه اندازی واحد تحقیق و توسعه گردید.

جذب سرمایه خارجی در مشارکت مپکو

پس از برجام در سال 2016  بخش بازرگانی خارجی مگا مداوم با ابتکار عمل بی نظیری موفق شد در جبهه ی توسعه ی تکنولوژیک کشور با بهره گیری از توانمندی های ارتباطی و شناخت دقیق بازارهای داخلی و خارجی اقدام به جذب صنعتگران خارجی برای سرمایه گذاری در کشور نماید و مگا مداوم را در کنار بیش از سی شرکت معتبر تولیدی و بازرگانی که در حوزه ی  برق، الکترونیک، و یوپی اس در کشورهای ترکیه و چین فعالیت بین المللی دارند به عضویت هولدینگ DMY درآورد.

در نتیجه ی این پیوند تجاری، شرکت مپکو با مشارکت 67 درصدی هلدینگ DMY و شرکت مگا مداوم تاسیس گردید. با حمایت سرمایه گذاران خارجی این شرکت موفق شد یک پل ارتباطی مستقیمی را میان معتبر ترین سازندگان قطعات و تجهیزات الکترونیکی و نیمه هادی ها و صنایع بزرگ و استراتژیک کشور در بخش های انرژی و خودروسازان بزرگ برقرار نماید. با برگشت برجام و تهدیدهای تحریم، شرکای خارجی ضمن خروج کلیه ی نیروهای خود از ایران، به حضور فیزیکی خود در ایران پایان دادند و همکاری ها به شکل روابط تجاری در چارچوب های ممکن ادامه پیدا کرد. 

تاسیس کارخانه

در سال 1398 مگا مداوم با پیگیری سیاست های کلان کشور موفق به تاسیس واحد تولید یوپی اس و استابیلایزر گردید. با احداث این واحد در شهرک صنعتی سیمین دشت کرج، شرکت مگا مداوم به منظور تامین و حفظ مزایای رقابتی، سرمایه گذاری خود را بر روی طرح های توسعه ی دانش محور متمرکز نمود

دریافت نشان شرکت دانش بنیان

در سال 1400 سرمایه گذاری های مگا مداوم در بخش تحقیق و توسعه با بهره برداری از خط جدید استابیلایزرهای هوشمند، به ثمر نشست . هم زمان این شرکت به عنوان شرکت دانش بنیان در این حوزه به ثبت رسید.

استراتژی انتخاب محصولات، PRICE per PERFORMANCE

ملاک اولیه ی صنایع الکترونیکی مگا مداوم، در انتخاب و ارائه ی محصول به مشتریان، شاخص قیمت بر کارایی Price Per Performance است. این خط مشی منطبق با شناخت درست وضعیت اقتصادی کشور عزیزمان اتخاذ گردیده و مفتخریم با این الگو به سهم خود ضمن ارتقاء کیفیت خدمات و کالاهای ارائه شده از هدر رفت سرمایه های کشور جلوگیری کرده ایم.

بیانیه ی ماموریت

شرکت صنایع الکترونیکی مگا مداوم با اتکا به تجربه و دانش مدیران و نیروی انسانی حرفه ای خود، نسبت به تامین برق سالم و مداوم از طریق ارائه ی تجهیزات تولید و پالایش برق به صنایع کشور عزیز ایران اقدام می نماید.

ارزش های بنیادین شرکـت

  • توجه مداوم به پرورش محیطی پویا مبتنی بر تجربه و یادگیری برای کارکنان به نحوی که کارکنان و شرکت به وجود همدیگر افتخار نمایند.
  • توجه مداوم به نیازهای بازار مصرف و استفاده از فناوری، مهارت و پژوهش مداوم در آخرین دستاوردهای به روز بازارهای تامین بین المللی ، جهت ارتقاء کیفیت و مقرون به صرفه شدن محصولات و خدمات برای مشتریان.
  • توسعه ی مداوم دانش مشتریان به منظور سالم سازی فضای رقابت و شایسته سالاری.
  • کار گروهی، پرورش خلاقیت، اعتماد، احترام، ارائه ی بازخورد عملکرد، قدردانی، شور و اشتیاق، راست گویی و مسئولیت پذیری از ارکان فرهنگ سازمانی ما است.

با ما در ارتباط باشید...

نشانی: خیابان دماوند، بلوار اتحاد، خیابان یازدهم غربی، پلاک 28

کد پستی: 1658756515
خط ویژه: 02143953000
فکس: 02143953333

پست الکترونیک: mail@megamodavem.com 

آخرین مطالب بلاگ

نماد های اخذ شده

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق است به: شرکت صنایع الکترونیکی مگامداوم

طراحی و توسعه :

نیاز به مشاوره دارید؟