نشان و لوگوی مگامداوم
محصولات مگامداوم
محصولات مگا

UPS
 
شرکت مگامداوم تامین کننده‌ی یوپی‌اس‌های شرکت فرانسوی Inform-Legrand در تکنولوژی‌های آنلاین و لاین اینتراکتیو در 400VA~400KVA رنج توانی می‌باشد. این یوپی‌‌اس‌ها مجهز به بالاترین تکنولوژی روز دنیا بوده و بهترین و مطمئن‌ترین نوع حفاظت را در برابر مشکلات برق ارائه می‌نمایند.
  • با انواع تکنولوژی‌های Double Conversion و Line-Interactive
  • جهت استفاده در مراکز IT، دیتاسنترها، مراکز پزشکی و درمانی و...
 
 
AVR
شرکت مگا مداوم از بزرگترین تامین کننده های استابلایزرهای سروو موتور در رنج های مختلف و در مدل های تک فاز و سه فاز با تکنولوژی روز دنیا میباشد.
 
 
اسمارت سوئیچ
استفاده از یک منبع تغذیه برای برق دهی به تجهیزات حساس، همواره این ریسک را در بردارد که درصورت بروز مشکل برای منبع تغذیه امکان بی برقی تجهیزات حساس وجود خواهد داشت. مگامداوم برای حل این مشکل اسمارت سوئیچ را به شما پیشنهاد می‌دهد.
 
 
باتری
شرکت مگامداوم تامین کننده‌ی باتری‌های سیلد اسید با برند مگا مکس بوده که از جمله بهترین و با کیفیت‌ترین انواع موجود در بازار ایران می‌باشند. این باتری‌ها از ظرفیت 3.2 تا 250 آمپر ساعت و طول عمر طراحی شده برای استفاده در حالت Float و دمای 20 درجه سانتی گراد عرضه می گردد.
  • 8 تا 10سال برای ظرفیت‌های تا 28 آمپر ساعت
  • 10تا 12 سال برای ظرفیت‌های 40 آمپر ساعت و بالاتر
 
 
 
Battery Cabinet
کابینت باتری‌های شرکت مگامداوم در اندازه‌های مختلف و با هدف افزایش زمان برق‌دهی مورد استفاده قرار می‌گیرند. برخی از آنها مجهز به شارژر داخلی بوده و باتری‌ها را با جریانی کنترل شده شارژ می‌نمایند.
 
 

Copyright © 2020 megamodavem.com All rights reserved.
طراحی سایت: همورا