نشان و لوگوی مگامداوم
درباره مگامداوم
درباره ما

شركت صنایع الكترونیكی مگامداوم نماینده انحصاری شرکت فرانسوی Inform-Legrand در ایران، در زمینه تأمین تجهیزات برق سالم (منابع تغذیه بدون وقفه از توان 400VA تا 400KVA)، استابلایزر ولتاژ، شارژر، باتری و... فعالیت می‌نماید. شركت مگامداوم همواره در راستای مشتری مداری متعهد به ارائه خدمات زیر بوده است:
  • تولیدات با کیفیت مطلوب در سطح استانداردهای جهانی
  • طراحی و ارائه محصولات بر اساس خواسته و نیاز مشتری
  • پشتیبانی و ارائه خدمات پس از فروش در تمام نقاط کشور
محصولات کارخانه inform در حال حاضر به 75 كشور دنیا صادر می‌گردد و علاوه بر ایران در كشورهایی نظیر ترکیه، آلمان، روسیه و یونان نیز دارای دفتر مركزی می‌باشد. تولیدات ارائه شده دارای استانداردهای جهانی همچون CE ،ISO 9000 ،Gost و... می‌باشد که در صنایع مخابرات، بانک‌ها، بخش‌های بیمارستانی، آزمایشگاهی و تصویربرداری و... كاربرد قابل توجهی در كاهش خطاهای محاسباتی و عملیاتی در تجهیزات، افزایش طول عمر و كارآیی آنها دارند. با توجه به اینكه در بازار رقابتی حاكم یكی از وظایف بارز شركت‌های فعال معرفی صحیح و بجای محصولات متناسب با نیاز مشتریان می‌باشد، لذا شركت صنایع الكترونیكی مگامداوم جهت نیل به ارزش فوق اقدام به ارائه خدمات ذیل نموده است:
  • كارشناسی، مشاوره و بارسنجی رایگان از مراكز
  • فراهم كردن زمینه جهت بازدید از توانمندی‌های اجرایی و خدماتی شركت و حتی كارخانه مادر (inform) در کشور ترکیه
  • نصب و راه اندازی آزمایشی محصولات
هدف اصلی شرکت inform این است که محصولات و خدمات خود را به بهترین نحو به مخاطبان خود عرضه نماید. همکاری با مجموعه شما در جهت ارائه محصولات و خدمات مطلوب افتخار ما خواهد بود و امید داریم با ارائه خدماتی مناسب علاوه برکیفیت جهانی محصولات، رضایت و خشنودی شما را نیز فراهم آوریم.
 

Copyright © 2020 megamodavem.com All rights reserved.
طراحی سایت: همورا